Bańka chińska

Bańka chińska- rewolucja w walce z celullitem! Wygraj walkę o piękne uda i pośladki już dziś !

Masaż bańką chińską jest niezwykle popularnym i super skutecznym sposobem na cellulit oraz ujędrnienie skóry. W szybki i widoczny sposób modeluje sylwetkę, znakomicie ujędrnia skórę i pomaga pozbyć się cellulitu. Działa szybko i skutecznie – efekty są widoczne już po jednym zabiegu!
Bańka chińska ma wiele zastosowań, ale większość kobiet interesuje aspekt pozbycia się nadmiaru nagromadzonej tkanki tłuszczowej, rozbicia celullitu oraz ujędrnienie skóry.

Masaż bańkami chińskimi zaleca się do 2-3 dni w serii maksymalnie 12 zabiegów w jednym ciągu w zależności od stanu skóry, nagromadzonej tkanki tłuszczowej oraz zadowolenia klientki. Zalecany jest peeling ciała przed zabiegiem dla lepszych rezultatów.

Bańka chińska – na czym polega zabieg?

Bańka chińska działa na zasadzie zasysania skóry, dzięki czemu dość mocno masowana jest tkanka podskórną ud, pośladków, czy brzucha, czyli miejsca, w których najczęściej obserwujemy oznaki mało atrakcyjnej skórki pomarańczowej. W trakcie trwania zabiegu przyspiesza również krążenie krwi masowanych miejsc, wpływając na przemianę materii, a tym samym przyczyniając się do rozbijania tkanki tłuszczowej.

Masaż taki działa na zasadzie podciśnienia. W bańce tworzy się ono w momencie usunięcia z niej powietrza, kiedy przyciskamy ją mocno do skóry. Powoduje to zassanie tkanek i wpływa na ich przekrwienie. Jeśli skórze brakuje elastyczności – zabieg powinien pomóc w przywróceniu jej jędrności.

Bardzo ważny w całym zabiegu jest fakt pobudzenia krążenia i płynów ustrojowych, ponieważ dzięki temu szybciej pozbędziemy się z organizmu toksyn i zbędnych produktów przemiany materii. To właśnie one są jednym z głównych przyczyn powstawania cellulitu(oprócz gromadzącej się nierówno tkanki tłuszczowej).

Przeciwwskazania:
• ciąża
• miesiączka
• gorączka
• choroby nowotworowe
• żylaki
• pękające naczynka (jeśli nie jesteś pewna, zapraszamy na bezpłatne konsultacje).

Zobacz nasz cennik