Cennik - IPL

Zabieg IPL

Przebieg: wywiad, wypełnienie ankiety, oczyszczenie miejsca zabiegu (demakijaż), nałożenie żelu do laseroterapii, ustawienie parametrów zabiegu, naświetlanie, ściągnięcie żelu, złagodzenie preparatem, krem SPF 50.

Zamykanie naczynek technologią IPL to jeden z najskuteczniejszych zabiegów stosowanych przy cerze naczyniowej. Polega na naświetlaniu zmiany. Emitowana wówczas energia świetlna jest pochłaniana przez barwnik hemoglobinę i pod wpływem energii cieplnej następuje koagulacja, czyli usunięcie czerwonego barwnika. W konsekwencji mamy usunięcie naczynia, wyciszenie rumienia i zapobieganie trądzikowi różowatemu.

Zamykanie pojedynczego naczynia

80 zł

20 min.

Rumień – (twarz)

280 zł

45 min.

Rumień – (zabieg częściowy twarzy)

od 100 zł

30 min.

Zabiegi laserowe IPL w efektywny sposób redukują przebarwienia, ostudę, plamy posłoneczne i wątrobowe. Bezpośrednio po wykonaniu procedury dochodzi do ściemnienia zmiany, a następnie stopniowego złuszczenia, co prowadzi do jej redukcji lub zaniku. Po upływie około 2 tygodni od zakończenia kuracji skóra nabiera pięknego i jednolitego kolorytu, staje się świeża i gładka.

Przebarwienia mogą się jednak pojawić ponownie w przyszłości, ponieważ zabieg nie likwiduje skłonności do hiperpigmentacji, a jedynie usuwa jej skutki. Dlatego też bardzo ważnym elementem terapii jest profilaktyka oparta na unikaniu ekspozycji na promienie UV.

Usunięcie pojedynczego przebarwienia

80 zł

20 min.

Usunięcie przebarwienia – Cała twarz

280 zł

45 min.

Usunięcie przebarwienia – Część twarzy

od 100 zł

30 min.

Fotoodmładzanie w kompleksowy sposób redukuje wszystkie objawy starzenia się skóry: utratę jędrności, drobne zmarszczki, przebarwienia, plamy posłoneczne, piegi, rozszerzone naczynka, zaczerwienienia. To połączenie programu na usunięcie naczyń oraz przebarwień , które powstają z wiekiem. Dodatkowym działaniem IPL jest działanie na skręcenie  włókien kolagenowych, co rzutuje na zwiększenie jędrności a skóra zostaje pobudzona do rozpoczęcia naturalnego procesu leczenia.

Fotoodmładzanie – Twarz

330 zł

Fotoodmładzanie – Szyja

150 zł

Fotoodmładzanie – Dekolt

180 zł

Fotoodmładzanie – Pakiet: twarz + szyja + dekolt

460 zł

Wiązka lasera wnikając w skórę, ogranicza liczbę bakterii beztlenowych wywołujących trądzik (Propionibacterium acne), redukuje stan zapalny i wspomaga procesy regeneracyjne w skórze, stymulując produkcję kolagenu. Światło lasera ogranicza też wytwarzanie sebum, zmniejsza pory i działa odkażająco.

Zabieg redukcji trądziku – Twarz

280 zł

Zabieg redukcji trądziku – Zabieg częściowy twarzy

od 50 zł

Barwnik, który jest zawarty we włosie, czyli melanina jest wychwytywany przez odpowiednią długość fali świetlnej. Następuje rozkład pod wpływem energii i niszczenie włosa od wewnątrz.

Najlepsze efekty osiąga się przy minimalnej opaleniźnie i ciemnych włosach.

Fotoepilacja – Wąsik

100 zł

Fotoepilacja – Broda

100 zł

Fotoepilacja – Pachy

200 zł

Fotoepilacja – Lina bikini

200 zł

Fotoepilacja – Dłonie / stopy

80 zł