Manicure Japoński

Manicure japoński – ciesz się zdrowymi i lśniącymi paznokciami!

Wiele osób ma problemy z utrzymaniem dobrej kondycji  paznokci – mają z tym kłopoty zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Zabieg japońskiego manicure jest odpowiedni dla każdego..Manicure japoński jest dla pań, które lubią, aby ich paznokcie przykuwały uwagę stopniem zadbania, zdrowia i pielęgnacji, bez stosowania lakierów bezbarwnych czy tzw. lakierów “nude” – bladoróżowych lub jasnokremowych.

Idealne dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na kolorowe paznokcie w pracy, a chcą je mieć pięknie błyszczące. Polecane paznokciom po ściągnięciu hybryd i żeli.Manicure japoński wywodzi się, jak sama nazwa wskazuje, z Japonii i liczy sobie – bagatela 400 lat.

Jego efektem są mocne, zdrowe i niesamowicie błyszczące paznokcie.

W Polsce jest nowinką, ale zaczyna cieszyć się już ogromną popularnością.

Zabieg polega na wzmocnieniu, uszczelnieniu płytki paznokcia oraz wzbogaceniu jej w składniki mineralne. Idealny dla osób o łamliwych, kruchych i rozdwajających się paznokciach.

Podczas zabiegu użyte zostają preparaty zawierające witaminy A i E, keratyna, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego. Zabieg polega na wmasowaniu odżywczej pasty w płytkę paznokcia, a następnie zabezpieczeniu jej poprzez wtarcie odpowiedniego pudru, który uniemożliwi wypłukanie odżywczych składników przez około 2 tygodni.

Efekt: piękne, zdrowe a przede wszystkim na wysoki naturalny połysk paznokcie, którego przez  najbliższe tygodnie nie zniwelują zmywanie naczyń czy też inne prace domowe.

Polecam

Zobacz nasz cennik